Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Nápad na blog a premena spálne na pracovňu

Ako prišiel nápad na blog? Už dlhší čas a veľmi rada čítam blogy. Dlho som sa s tou myšlienkou zahrávala, ale časom sa myšlienka stále vyparila. Bála som sa neúspechu, aj som sa podceňovala, že na to nemám až kým nenastal zlom. Až kým neprišiel deň s veľkým D. Bola to sobota. Nie nie nevydávala som sa ?

Pracovňu som mala stále v spálni. V tej izbe som sa stále cítila najlepšie. Bolo to moje útočisko pred svetom a realitou, bola to moja izbička s veľkým I. Ráno ma zobúdzali lúče slnka takže človek má hneď úsmev na tvári a lepšiu náladu. Tam sa rodili nápady na nové projekty.
Môj milý ma už dávnejšie začal bombardovať s otázkou či nechcem spálňu v druhej izbe. Bála som sa, že sa tam nebudem cítiť dobre a nebudem sa vedieť dobre vyspať. Tí ktorí ma dobre poznajú vedia, že mám „momentové pocity“. Viete, tie pocity ktoré prichádzajú vtedy ak sa zoznámite s nejakou osobou a niečo Vám na nej nesedí. No ja tieto pocity mávam v miestnostiach. Na ktorej strane má byť stôl, posteľ, na ktorej strane mám spať….. Tak sme tú izbu začali prerábať a pritom mi stále hučal, či by nebolo dobre ak by som izbu mala len pre seba. Začala som sa pohrávať s tou myšlienkou. Keďže som vizuálny typ hneď som si predstavila, ako by to tam vyzeralo, ako si to tam prerobím

… A a a mohla by som tam mať svoje prerobené veci a maľby a sedačku….  aaa možno aj fake krb….jeeee  ano

Takže teraz tu mám jednu poloprázdnu izbu. Polovička je pracovňa a polovička je prázdna.

Budem v nej vyrábať dekorácie, obrazy, šperky, budem prerábať nábytok, staré veci, predstavím Vám moje šité kúsky, šité taštičky, niekedy sa pritrafí aj článok o cestovní, ale hlavne Vám chcem ukázať moju cestu ako sa stať kreatívnym a vytvoriť vecičky, ktoré by Vás možno ani nenapadli, že to sami dokážete. A ja som tu pre Vás na pomoc.?

Toto je moja izbička. Jedna strana tmavohnedý nábytok. Druhá strana NIČ. Druhú stranu by som chcela svetlú, keďže mám svetlo modrú stenu. Biela je moja top farba, takže určite nábytok biely. Vedľa izby mám malú izbičku, sú v nej všetky veci čo majú byť skryté ? (látky,látky , látky, pomôcky, farby, nástroje, knihy a časopisy ……. proste všetko čo potrebujem k tvoreniu. PS: Zrkadlo na stene som vyhrala v aukcii. Bolo staré, zošúchané, ale u mňa dostal nový bielo-sivý oblek.

signature

Zatiaľ žiadne komentáre.

Čo si myslíš o článku?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *