Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Výroba náramku z ónyxu

Keďže sa blížil narodeninový deň môjho  milého, padla otázka čo by si prial na narodeniny. Preposlal mi jednu fotku. Hneď mi udrel do očí ten náramok.

Rýchlo som si sadla k počítaču a hľadala som tie nádherné modré korálky. Aj som ich našla. Objednala som ich, prišli a práca sa mohla začať. Chytila som gumičku a začala som korálky navliekať. Postupne tak ako sú na obrázku. Na konci som si spravila uzol, ale aby bol pevný tak som ho zalepila lepidlom.

Náramok sa mu páčil, ale malo to jednu chybičku. On si prial tie hodinky, čo boli na obrázku. Tak sme sa dohodli, že tie hodinky mu kúpim na Vianoce ?

Keď som ho dokončila, tak veľmi sa mi zapáčil, že som si musela spraviť aj pre seba. Aj naj kamoške.  Aj mamke .  A zas pre seba a mohla by som takto písať až do rána.  Mala som to šťastie, že mi v skrini ležali korálky , ktoré som kúpila pred niekoľkými rokmi (ani neviem načo)  a teraz som ich konečne mohla využiť.

Keďže som psíčkarka tak som si zhotovila so psími labkami. Doma mám troch tak 3 labky.

A druhé otcovské, keďže už niekoľko rokov nie je s nami.

Biele a čierne korálky sú matný Ónyx a svetlučko modrý je amazonit. Na internete ich viete nájsť neúrekom, je z čoho vyberať. Sklenené, keramické, drevené, plastové, akrylové, perleťové….. proste veľa. O príveskoch a doplnkoch ku náramkom ani nehovorím. Určite to neboli moje posledné práce. Ako náhle budem robiť nové, ihneď ich sem šupnem.

 

 

signature

Zatiaľ žiadne komentáre.

Čo si myslíš o článku?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *